• facebook
 • rss
 • Nie tylko do czytania

  ŁN/Nap

  dodane 12.01.2014 12:35

  W bibliotece w Mszczonowie od początku 2013 r. czytelnicy mogą wypożyczać nie tylko książki.

  Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie od stycznia 2014 r. rozszerza swoją ofertę o zbiory multimedialne. - Dla wszystkich zainteresowanych alternatywną formą książki przygotowaliśmy na początek 72 tytuły książek czytanych przez profesjonalnych lektorów i aktorów - mówi Łukasz Krzysztof Załęski, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie. - To alternatywna forma „czytania”, może przydać się osobom, które z różnych powodów nie mogą czytać papierowych wydań książek. Mamy książki mówione dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

  Dla kinomaniaków biblioteka przygotowała także ofertę filmów (około 50 tytułów klasyki polskiej i zagranicznej). Książki audio wypożyczone są na 14 dni, filmy maksymalnie na 7 dni. Jednorazowo czytelnik może wypożyczyć tylko dwa tytuły.  

  Warto dodać, że Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie posiada w pełni skatalogowany księgozbiór w wersji elektronicznej. W tym roku każdy czytelnik korzystający ze zbiorów Biblioteki Publicznej w Mszczonowie otrzyma elektroniczną kartę z własnym numerem identyfikacyjnym. To z pewnością przyspieszy i polepszy standard obsługi czytelników. W bibliotece w Mszczonowie oraz w filii w Osuchowie są dwa stanowiska komputerowe, z których czytelnicy mogą korzystać za darmo.

  Na stronie biblioteki pod adresem www.biblioteka-mszczonow.pl dostępny jest katalog online książek biblioteki w Mszczonowie i multimediów. Biblioteka w Mszczonowie czynna jest w poniedziałki, wtorki, środy, piątki od 9.00 do 18.00. W  czwartki i soboty od 10.00 do 15.00.

  Filia w Osuchowie zaprasza czytelników w poniedziałki i piątki od 11.00 do 18.00 i w środy od 12.00 do 18.00.

    Mszczonowianie mogą wypożyczać nie tylko książki, ale i filmy
  Łukasz Nowakowski

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół