• facebook
 • rss
 • Nie tylko szopki i choinki

  mk

  dodane 30.12.2015 13:52

  Jeszcze tylko do niedzieli czekamy na Wasze zdjęcia przedstawiające atmosferę Bożego Narodzenia.

  Zapraszamy Czytelników "Gościa Łowickiego" do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Nasza świąteczna zabawa w tym roku ma poszerzoną formułę. Na przesłanych do nas zdjęciach chętnie ujrzymy nie tylko szopki betlejemskie i choinki, ale to wszystko, co kojarzy się Wam z klimatem świąt Bożego Narodzenia.

  Dotarły do nas pierwsze fotografie. Jesteśmy mile zaskoczeni inwencją twórców. Np. s. Aurelia Leszczyńska ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej postanowiła podzielić się atmosferą jasełek w wykonaniu dzieci z Kręgu Biblijnego - jej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie.

    Jedna z dekoracji kościoła w Łaniętach
  Anna Woźniak
  Natomiast Anna Woźniak przysłała zdjęcia świątecznych dekoracji kościoła w Łaniętach. Wszystkie kompozycje wykonała osobiście. - Skończyłam kurs florystyczny, więc szkoda byłoby nie wykorzystać tych umiejętności - mówi pani Anna.

  Na świąteczne fotografie czekamy do 3 stycznia 2016 roku. Opublikujemy je na stronie: lowicz.gosc.pl. Już od 5 do 10 stycznia będzie można tam głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 stycznia zarówno w wydaniu papierowym "Gościa Łowickiego", jak i na naszej stronie www.

  Zdjęcia w formacie JPG, bez obróbki graficznej i wielkości nie przekraczającej 2 MB prosimy przesłać na adres: lowicz@gosc.pl z tytułem e-maila: "Konkurs na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową 2016". Na udział osoby niepełnoletniej w konkursie zgodę wyrazić musi opiekun prawny. Ostatecznym rozstrzygnięciem oraz wyłonieniem zwycięskich prac zajmie się jury.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół