• facebook
 • rss
 • Z polonezem i zumbą

  mst

  dodane 07.02.2016 01:43

  Ponad 220 osób bawiło się na V Bezalkoholowym Balu w Zawadach koło Kutna.

  Organizatorami imprezy byli członkowie wspólnot działających przy kutnowskiej parafii pw. św. Jana Chrzciciela, na czele z proboszczem ks. Mirosławem Romanowskim. Patronat nad balem objęli prezydent Kutna, starosta powiatu kutnowskiego, wójt gminy Kutno oraz miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kutnie.

  Po krótkiej modlitwie i pierwszym ciepłym posiłku rozpoczęła się część taneczna imprezy. Otworzył ją polonez. Ze względu na dużą liczbę uczestników, zatańczyły go osoby, które brały udział w balu pierwszy i piąty raz. Korowód par prowadzili ks. Romanowski i Danuta Bartol. Wodzirejem był natomiast, już nie po raz pierwszy, Radosław Florczak.

  Niespodzianką okazał się występ taneczny zespołów Fair Play i Alibi. Pierwszy skupia dzieci w wieku 8-11 lat, drugi zaś - 12-15-latki. Obie formacje taneczne należą do sekcji Kutnowskiego Domu Kultury. Natomiast Agnieszka Dębowska, instruktor taneczny, zaprezentowała pokaz zumby fitness, w którym udział mogli wziąć wszyscy. A wśród uczestników balu wiele było dzieci, które z zachwytem przyjęły tę propozycję.

  Każdy bilet wstępu na bal opatrzony był numerem, który brał udział w losowaniu cennych nagród, ufundowanych przez sponsorów. Były nimi artykuły gospodarstwa domowego, a nagrodą główną była pielgrzymka do Medjugorie.

  Bal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie - w niedzielę proboszcz ogłosił, że są do nabycia, a w poniedziałek już wszystkie były wykupione.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół