• facebook
 • rss
 • Powspominajmy!

  wb

  dodane 14.03.2016 23:33

  Czy mała czarna dobrze smakuje z naszej filiżanki? Mamy nadzieję, że tak i że picie z niej kawy przypomina wspólnie spędzone chwile.

  Ponad tydzień temu świętowaliśmy III Diecezjalny Dzień Kobiet. Spotkanie relacjonowaliśmy na naszej stronie internetowej i na Facebooku. Pisały o nas też lokalne media.

  Dziś zapraszamy wszystkie uczestniczki do wspomnień. Jeszcze raz dziękujemy młodszym, starszym i bardzo dojrzałym paniom za obecność, życzliwość. Dziękujemy też za wszelkie ciepłe słowa, które otrzymaliśmy drogą e-mailową, poprzez naszego Facebooka. Trudzenie się dla tak niezwykłych kobiet jest dla nas wielką radością.

  Dziś, pijąc kawę w białej filiżance z prostokątnym spodkiem, ciepło myślimy o każdej z was.

  Teraz możemy spotykać się na małej czarnej. Pijąc, pamiętajmy o sobie. Każdego dnia powtarzajmy: "Jestem kobietą - lubię to!". Czerpmy ze Źródła. Bądźmy Bożymi księżniczkami. Jak przystało na córki Króla, dbajmy o siebie. Troszczmy się o innych.

  Nasze następne spotkanie zbliża się wielkimi krokami. Już 14 maja zapraszamy wszystkie kobiety, żony, narzeczone, bacie, ale także uczennice na naszą doroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet. Tym razem nasze spotkanie odbędzie się w Mąkolicach.

  Podobnie, jak w latach poprzednich, będą konferencje, świadectwa i zawierzenie kobiet diecezji Matce Bożej. Na spotkanie przybędą także święte i błogosławione kobiety obecne w relikwiach. Rezerwujcie czas, zachęcajcie swoje koleżanki i przyjaciółki!

  A dziś zapraszamy do wspomnień. W galerii kolejne zdjęcia z naszego III DDK.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół