• facebook
 • rss
 • Łukasz Zagrobelny gościł w Sannikach

  mg, nap

  dodane 12.12.2016 08:30

  Artysta zachwycił gości Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach. Dwie edycje koncertu ściągnęły przede wszystkim wielbicieli artysty.

  Mocny, a jednocześnie liryczny głos wokalisty niósł się po całym niemal pałacu. Łukasz Zagrobelny to artysta obdarzony szczególnym głosem, uznawanym za jeden z najlepszych męskich w Polsce. Jego koncerty jak magnes przyciągają rzesze fanów. Zarówno wielkie koncerty, jak i te mniejsze, bardziej kameralne, cieszą się popularnością. Ł. Zagrobelny ciepłym głosem śpiewa teksty pełne emocji, a przy tym ma doskonały kontakt z publicznością. Dało się to odczuć podczas niedzielnych koncertów w sannickim pałacu.

  Po godzinnym spektaklu wszyscy przeszli na piętro pałacu, gdzie otwarta została wystawa fotografii pod tytułem "Ziemia Święta". Galeria prezentowanych fotografii pochodzi ze zbiorów Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela oraz polskiego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment, by pokazać wyjątkowe miejsca. Egzotyczna przyroda, góry i pustynie, a w tym wszystkim cuda architektoniczne, miejsca kultu religijnego zawiązane z życiem i śmiercią Jezusa Chrystusa. Warto wspomnieć, że w Ziemi Świętej kryje się miejsce, gdzie swój początek mają - według Tradycji - trzy największe religie świata - judaizm, chrześcijaństwo i islam.

  Goszcząc w Sannikach, warto było zajrzeć na kiermasz, gdzie można było kupić świąteczne ozdoby przygotowane przez podopiecznych Zespołu Szkół w Mocarzewie, uczniów Szkoły Podstawowej w Sannikach oraz piękne serwety twórczyń ludowych. Każdy drobiazg może stanowić element domowej dekoracji lub doskonały prezent pod choinkę.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół