Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zderzenie dwóch ciężarówek w Żyrardowie

O 2.00 na ul. 1 Maja zderzyły się czołowo dwa tiry.

Sprawcą okazał się 51-letni Ukrainiec, który kierując manem z naczepą, usiłował skręcić z ul. 1 Maja na stacje Lotos. Wymusił w ten sposób pierwszeństwo przejazdu przed nadjeżdżającym od Sochaczewa innym tirem z naczepą, na której znajdowały się betonowe pustaki. Pojazdy zderzyły się kabinami.

 

 

 

 

 

  Druga ciężarówka nie jest w lepszym stanie
Archiwum KPP w Żyrardowie
Jak informuje nadkom. Edyta Marczewska z KPP w Żyrardowie, obaj kierowcy z obrażeniami ciał zostali przewiezieni karetkami do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Mogą mówić o wielkim szczęściu, bo doznali tylko złamania rąk oraz ogólnych potłuczeń . Przed południem 1 listopada mogli już opuścić szpital.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma