GN 7/2019 Archiwum

Przedszkolaki w areszcie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie mieli w środę 24 kwietnia wyjątkowych gości. Były to dzieci z jednego z mszczonowskich przedszkoli.

Maluchy zwiedziły komendę, mogły zapoznać się z umundurowaniem policjanta, poznały poszczególne wydziały oraz to, czym zajmują się policjanci. Najciekawsze dla przedszkolaków okazały się areszt policyjny oraz wizyta Referacie Ruchu Drogowego, gdzie mali goście rozmawiali z policjantami na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Pogadanka zakończyła się podarowaniem odblasków, które dzieci z entuzjazmem zobowiązały się nosić. Dużo radości sprawiła też przedszkolakom wizyta w gabinecie komendanta oraz możliwość obserwowania pracy i rozmowy z dyżurną komendy.

Dzieci podziękowały za ciekawą wycieczkę i zaprosiły policjantów z wizytą do swojego przedszkola. Funkcjonariusze obiecali, że jeszcze przed wakacjami spotkają się z maluchami, aby porozmawiać, jak bezpiecznie spędzić nadchodzące lato.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL