Nowy numer 42/2019 Archiwum

W łączności z papieżem i ze światem

Ojcowie pijarzy zapraszają w najbliższą sobotę 7 września na modlitwę w intencji pokoju w Syrii.

Odpowiadając na apel papieża Franciszka, który ogłosił najbliższą sobotę 7 września Dniem Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii i na całym Bliskim Wschodzie, wspólnota pijarska w Łowiczu zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od 19.00 do 24.00 w kaplicy szkolnej. Wypraszanie łaski pokoju dla naszych braci w Syrii odbędzie się w łączności z ojcem świętym i wiernymi zebranymi na pl. św. Piotra w Watykanie.

O pokój na świecie papież Franciszek apeluje także na Twitterze. "Nigdy więcej wojny! Nigdy więcej wojny!" - napisał w poniedziałek rano. Jeszcze tego samego dnia przypominał, że "chcemy świata pokojowego, chcemy być ludźmi pokoju" oraz "jakże wiele cierpienia, jakże wiele zniszczeń, jakże wiele bólu spowodowało i powoduje użycie broni".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL