Nowy numer 44/2020 Archiwum

Uwielbia cyferki

Łowicz. Z Fundacją "Dzieło Nowego Tysiąclecia" związała się w 2009 r., będąc jeszcze w gimnazjum.

Łowiczanka Magdalena Bąba kończy naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Chełmońskiego w Łowiczu. Przed kilkoma laty dzięki stypendium, które otrzymała od fundacji, mogła rozwijać swoje zdolności i zainteresowania. A są one rozległe, bo choć miała sukcesy w konkursach i olimpiadach z przedmiotów humanistycznych, w liceum kształciła się w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Powód był prozaiczny - uwielbia cyferki.

"Comiesięczne stypendium jest dużą pomocą dla mojej rodziny. Za te pieniądze mogę kupić ubrania dla siebie i opłacić cotygodniowe dodatkowe lekcje z języka angielskiego. Chciałabym podziękować wszystkim sponsorom, ludziom dobrej woli, dzięki którym tylu młodych ludzi może dostawać stypendia. Te pieniądze dają nam możliwość rozwoju, a także pokazują, że są na świecie ludzie, którzy mają serca otwarte na potrzeby innych, którzy są gotowi pomagać innym" - mówiła 3 lata temu w wywiadzie dla internetowej strony fundacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.