Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Tatrzański
  07.06.2015 14:28
  Muszę się tu przyznać, że bardzo kocham Biskupa Zawitkowskiego, nie tylko za to, że on „od pracowitych Borynów”, ale za to jak głosi Słowo Boże.

  Jego homilie składane z poezji wzruszają nas i wstrząsają nami. Ja, choć często się staram ukryć emocje, nie mogę tego słuchać bez łezki wzruszenia. Te krajobrazy, ta wrażliwość, czułość, czasem słowa jak piorun wzywające sprawiedliwości. Nikt tak nie głosi homilii jak Józef Zawitkowski.

  Dobry Boże daj dużo sił i zdrowia twojemu słudze, człowiekowi niezwykłej pokory, na następne 25 lat posługi! Sto lat kochany Biskupie!!!

  Ps. dla tych, co nie znają – posłuchajcie na Youtubie!
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma