Nowy numer 3/2021 Archiwum

Jedź z nami na Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Włoch

W tym roku poza doroczną Diecezjalną Pielgrzymką Kobiet czeka nas jeszcze jedno wydarzenie - wspólne pielgrzymowanie do Włoch.

Zgodnie z tym, co obiecałyśmy podczas Diecezjalnego Dnia Kobiet, pragniemy poinformować, że rozpoczęły się zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Włoch, która potrwa od 5 do 11 października. Panie, które chcą wziąć w niej udział, mogą się zapisać osobiście w Biurze Podróży Arka Travel w Łowiczu przy ul. Stary Rynek 20 lub telefonicznie pod numerem 46 837 35 21. Zapisać będzie się można także 25 maja podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet w Rawie Mazowieckiej (po dokonaniu przedpłaty 500 zł). W programie zaplanowano m.in. zwiedzanie Wenecji (Most Westchnień, Pałac Dożów z zewnątrz; plac i bazylika św. Marka, spacer po uliczkach Wenecji do Mostu Rialto), Asyżu (zwiedzanie miasta: bazylika św. Franciszka, bazylika św. Klary, Chiesa Nuova - miejsca związane ze św. Franciszkiem), Neapolu (zwiedzanie miasta: katedra św. Januarego, objazd miasta autokarem: Castel Nuovo, Pałac Królewski, Galeria Umberto I, Teatr San Carlo). W Neapolu będziemy się także modlić w kościele  św. Józefa, gdzie znajdują się szczątki ks. Dolindo Ruotolo, któremu Jezus zostawił modlitwę „Jezu, Ty się tym zajmij”. Zwiedzimy także Watykan, weźmiemy udział w audiencji generalnej z papieżem Franciszkiem i Eucharystii przy grobie św. Jana Pawła II. W programie także nawiedzenie bazyliki św. Piotra, spacer przez Rzym barokowy - najpiękniejsze place i fontanny: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, a także zwiedzanie bazyliki św. Pawła za Murami, spacer przez Rzym antyczny – plac Wenecki, Kapitol, Fora Cesarskie, Koloseum z zewnątrz.

Każdego dnia będziemy uczestniczyć w Mszy św. W programie znajdą się także konferencje oraz zadania duchowe na każdy dzień. Niewykluczone, że podczas pielgrzymki dołączy do nas bp Wojciech Osial.

Dla pań zainteresowanych DPK do Włoch mamy ogromną niespodziankę. Otóż podczas najbliżej Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet, która odbędzie się 25 maja w Rawie Mazowieckiej, wylosujemy jeden darmowy wyjazd na tę pielgrzymkę. Pojedzie na nią za darmo pani, której numer zostanie wylosowany (każda z uczestniczek na początku spotkania otrzyma bilecik z numerem). Fundatorem darmowego wyjazdu będzie Biuro Podróży „Arka Travel” z Łowicza, organizator DPK do Włoch. Żaneta Dziewiątkowska-Klimkiewicz, właścicielka biura, osobiście wylosuje szczęśliwy numer.

Już dziś zapraszamy Was wszystkie na obie pielgrzymki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama