Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zwycięstwo funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Łowiczu

Reprezentacja funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Łowiczu wygrała Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi. Zawody rozegrano na obiektach MOSiR w Sieradzu.

Osiem zdobytych goli, żadnej straconej bramki, trzy zwycięstwa, jeden remis i najlepszy bramkarz turnieju, a przede wszystkim mistrzostwo okręgu łódzkiego – tak wygląda bilans reprezentacji funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Łowiczu po rozegranych w Sieradzu mistrzostwach w piłce nożnej.

Do udziału zgłosiło się pięć zespołów reprezentujących zakłady karne i areszty śledcze okręgu łódzkiego. Łódź wystawiła wspólną reprezentację składającą się z funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Łodzi oraz Zakładów Karnych nr 1 i 2. Każda z drużyn składała się z 11 zawodników, którzy mieli do rozegrania mecze dwa razy po 12 minut na pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej. Grano systemem każdy z każdym.

Wyniki łowickiego zespołu przedstawiają się następująco:

  • ZK Łowicz – Łódź 3:0
  • ZK Łowicz – AŚ Piotrków Tryb. 4:0
  • ZK Łowicz – ZK Garbalin 0:0
  • ZK Łowicz – ZK Sieradz 1:0

Decydującą o wyniku turnieju bramkę strzelił w ostatnim meczu z Sieradzem Radosław Kuciński. Tytuł najlepszego bramkarza turnieju wywalczył kpt. Rafał Gospoś. To już drugie mistrzostwo reprezentacji funkcjonariuszy ZK w Łowiczu w zawodach o randze okręgowej na przestrzeni ostatnich tygodni. W maju wygrali eliminacje Marszobiegu Terenowego o Puchar Dyrektora Okręgowego SW w Łodzi.

Skład zwycięskiej drużyny to po połowie funkcjonariusze działu ochrony i działu penitencjarnego: kpt. Rafał Gospoś, st. sierż. Bogdan Klimczyński, plut. Paweł Wróblewski, kpr. Radosław Kuciński, kpr. Przemysław Pomianowski, szer. Dawid Brzozowski, szer. Paweł Staszewski, st. sierż. Robert Bilski, st. kpr. Maciej Zieliński, mł. chor. Grzegorz Koza, por. Dariusz Biedulski, mł. chor. Piotr Koza, kpt. Piotr Borowski, por. Szymon Hoffman, mjr w st. spoczynku Mirosław Kosiorek.

Zwycięzcy będą reprezentować OISW w rozgrywkach ogólnopolskich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama