Nowy numer 21/2020 Archiwum

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - niespodzianka

Z chwilą, gdy dowiedzieliśmy się, że DDK będzie w formie online, zapadła jednogłośna decyzja muzyków - nie odpuszczamy. Tym sposobem zapraszamy na mini koncert!

Dzisiejszy koncert jest jeszcze bardziej "mini" niż pierwotnie był planowany. Jedak oddaje to, co chcieliśmy przekazać Wam ze sceny: świat jest piękny, gdy można dzielić go z drugą osobą, zwłaszcza z przyjacielem czy przyjaciółką.

Osobiście pragnę podziękować wspaniałym muzykom, którzy bez wahania zdecydowali się wziąć udział w tym przedsięwzięciu i włożyli w nie całe serce z myślą o nas, kobietach.

Wybór piosenek był subiektywny. "Kawiarenki" pamiętam z czasów dzieciństwa, gdy śpiewała je moja mama. "Czas nas uczy pogody" to propozycja Łukasza, który na moje prośby nigdy nie odpowiada "nie". "Z Tobą chcę oglądać świat" przypomina mi wszystkie wyjazdy z moimi przyjaciółkami na koncerty poświęcone Zbyszkowi Wodeckiemu, letnie wieczorne spotkania z przyjaciółmi i słuchanie płyt w aucie podczas pracy dziennikarza w terenie. A "Ludzkie gadanie" (z przymrużeniem oka) odzwierciedla trochę pracę dziennikarza - cały dzień sprawdzamy, co słychać między Łodzią a Warszawą, by wieczorem podzielić się dobrem, które spotyka nas co dnia.

Łukasz Woronowski (wokal), Maciej Czapnik (pianino), Adam Głowacki (gitara, gitara basowa), Maciej Miklaszewski (cajon), Mikołaj Zakrzewski (gitara) i ja – Magdalena Gorożankin zapraszamy Was, drogie, na koncert:

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - Koncert
Dzieło Dzielnych Kobiet

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama