GN 42/2020 Archiwum

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - zakończenie

VII Diecezjalny Dzień Kobiet przeszedł do historii.

Mam nadzieję, że był to dla Was dobry i pełen refleksji czas. Ufam, że przesłanie naszego pasterza, konferencje, świadectwa zachęciły Was do tego, by choć na chwilę się zatrzymać, by pomyśleć, jak niezwykłą wartością jest przyjaźń. Drugi człowiek to wielki skarb, prezent od Boga. Każda z nas, utkana przez Stwórcę w tak cudowny sposób, może być darem dla innych. Pamiętajmy o tym, zwłaszcza w czasie, w którym empatia, pomoc, czułe słowa i gesty są na wagę złota.

Podczas wydarzenia chciałyśmy zachęcać Was do troski o naszą Ziemię. Planowałyśmy prosić Was o to, byście zechciały wziąć odpowiedzialność za naszą planetę, byście spróbowały być eko. Chciałyśmy też zwrócić uwagę na to, jak ważna jest profilaktyka. To wszystko jeszcze przed nami.

Dziękuję Wam za obecność, za wszelkie komentarze, polubienia i ciepłe słowa. Dziękuję wszystkim, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć. Nasze nagrania nie byłyby możliwe bez otwartości prelegentów i artystów, ale także ludzi, którzy przez długie godziny pracowali nad obrazem, dźwiękiem. Dziękuję: bp. Andrzejowi F. Dziubie, Irenie Neumueler, s. Annie Marii Pudełko, Zosi i Joasi, Truskawkowym Rodzicom, Magdzie i chłopakom z zespołu, a także UM Skierniewice na czele z prezydentem Krzysztofem Jażdżykiem, Agacie Niedziółce i Bartkowi Wójcikowi z Muzeum Historycznego Skierniewic, Sebastianowi Gawałkiewiczowi, Albertowi Wasilewskiemu ze Studio Filmedia. Na końcu dziękuję także całej ekipie Dzieła Dzielnych Kobiet i wszystkim tym, którzy finansowo i modlitewnie przyczynili się do tego, że VII DDK mógł się odbyć. Dziękuję kapłanom, którzy dodawali nam otuchy. Wszystkich Was noszę w sercu i powierzam Bogu. 

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - dziękujemy, że JESTEŚCIE z nami
Dzieło Dzielnych Kobiet
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama