Nowy numer 21/2020 Archiwum

Spotkanie z Przenajświętszym - Wielki Czwartek

Na koniec dnia pragniemy zaprosić Was na rozmowę i adorację Najświętszego Sakramentu. W poprzednich latach mogliśmy przy Jezusie złożonym do ciemnicy trwać bez ograniczeń. Pozostanie w domu nie znaczy, że nie mamy Go adorować.

Dzień zbliża się ku końcowi. W większości parafii zakończyły się liturgie Wielkiego Czwartku. Puste kościoły, jak nigdy dotąd, mówią o samotności Jezusa. Mówią także o samotności kapłanów i o naszym odosobnieniu. Cisza boli. Jest trudna zarówno dla wiernych, jak i dla duszpasterzy. Dziękując za dar kapłaństwa, za naszych księży, spowiedników, trwajmy wspólnie na modlitwie. Adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzi z parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach ks. Grzegorz Gumieniak, który zgodził się, byśmy uczestniczyli w Jego rozmowie z Jezusem.

Wielki Czwartek - Spotkanie z Przenajświętszym
Gość Łowicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama