Nowy numer 21/2020 Archiwum

Groby Pańskie w parafiach diecezji łowickiej przejdź do galerii

Nie wszyscy będą mogli udać się do rodzinnych świątyń, by zatrzymać się na modlitwie przy grobie Pańskim. Mimo to, wymowne dekoracje powstały w parafiach. Publikujemy galerię zdjęć, zachęcając tym samym do "wirtualnej pielgrzymki" do grobu Pańskiego.

Zachęcamy do udostępniania zdjęć również ze swoich rodzinnych parafii. Księży proboszczów i wikariuszy prosimy o przesyłanie zdjęć na adres mailowy lowicz@gosc.pl lub za pomocą mediów społecznościowych "Gościa Łowickiego". Stwórzmy razem galerię zdjęć dekoracji, grobów, które już dzisiejszej nocy będą puste.

Galerię będziemy aktualizować na bieżąco.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama