Nowy numer 2/2021 Archiwum

VII DPK. Przyślij swoje zdjęcie z mamą

Czytelniczki "Gościa Łowickiego" i kobiety ze wspólnoty Dzieła Dzielnych Kobiet zachęcamy do przesyłania zdjęć z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Od siedmiu lat celebrowałyśmy go podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet. Tym razem będzie inaczej, ale równie pięknie. By tak się stało, potrzebujemy Waszej pomocy.

Ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, ujrzeć Waszych twarzy i obdarować uśmiechem, zachęcamy, by do 25 maja na adres lowicz@gosc.pl przesłać swoje fotografie z mamą. Jeśli nie macie takiego zdjęcia, możecie przysłać dwa - swoje i mamy.

Chcemy stworzyć z nich galerię zdjęć Dzielnych Kobiet, które przyjeżdżały na nasze spotkania, formują się we wspólnocie Dzieła Dzielnych Kobiet i dla których wzorem i najlepszą ze wszystkich kobiet jest Maryja.

Jeśli uda nam się zgromadzić odpowiednią ilość fotografii, przygotujemy dla każdej z Was niespodziankę. Prosimy, byście przekazały informację swoim przyjaciółkom, sąsiadkom i w razie potrzeby udzieliły pomocy w realizacji zadania.

Wraz ze zdjęciami, prosimy o załączenie zgody na publikację wizerunku. Treść zgody znajduje się poniżej.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07.Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl.Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy).Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów.Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.
Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama