Nowy numer 26/2022 Archiwum

IX Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet - zapisz się na wędrówkę

W programie tegorocznej DPK zaplanowałyśmy fizyczne wędrowanie. Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa uczestniczek i logistyczne zaplanowanie pielgrzymki, ważne jest, by każda z pań zgłosiła swój udział w wędrówce.

Doświadczenie i słowa uczestniczek ubiegłorocznej pielgrzymki, że 5 km to za mało, spowodowały, że w gronie organizatorów postanowiłyśmy, iż w tym roku trasy będą dłuższe.

Podczas IX DPK, która odbędzie się 28 maja, zachęcamy, by podjąć trud fizycznego pielgrzymowania z jednej z trzech miejscowości - z Żyrardowa (14 km), Skierniewic (17 km) lub Radziwiłłowa (5 km).

Jednak ze względów organizacyjnych, logistycznych, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo uczestniczek prosimy, by panie chcące wędrować zgłosiły swój udział, pisząc do nas na adres: pielgrzymkakobiet@gosc.pl lub dzwoniąc/wysyłając SMS pod nr: 666 830 799 lub 666 026 781.

W treści wiadomości prosimy podać: imię, nazwisko, PESEL, telefon kontaktowy, parafię pochodzenia i miejscowość, z której chce pielgrzymować. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja włącznie. W dniu pielgrzymki nie będzie możliwości zapisów na miejscu.

Panie, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wędrować, zapraszamy na pozostałe punkty programu od 14.00 w Puszczy Mariańskiej. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na zgłoszenia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama