Koncert z dawką humoru

mk, mm

publikacja 26.01.2015 19:45

Jacek Borkowski wystąpił w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

Po koncercie Jacek Borkowski z przyjemnością rozdawał autografy Po koncercie Jacek Borkowski z przyjemnością rozdawał autografy
ECA w Sannikach

To już druga wizyta artysty w tym miejscu. Letni plenerowy występ w muszli koncertowej w przypałacowym parku, w którym mieści się centrum, cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Organizatorzy postanowili zaprosić śpiewającego aktora do sali koncertowej odremontowanego pałacu.

Styczniowy występ J. Borkowskiego zdominowały największe światowe standardy muzyczne, jak "Moon River" czy "Sweet Heaven" oraz premierowe utwory z  jego ostatniej płyty.

W trakcie koncertu, w przerwach między utworami, artysta serwował widowni anegdoty i inne opowieści zapowiadające kolejne piosenki. Publiczność żywo na nie reagowała i przyłączyła się do śpiewania.

Najbliższy koncert w ECA, tym razem prezentujący utwory muzyki klasycznej, odbędzie się 22 lutego o 14.00. Wystąpią Klara Kraj i Ukrainiec Markijan Ivashkevich, laureaci Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady 2014", oraz aktorka Katarzyna Herman. Wejściówki można rezerwować pod nr. telefonu 24 268 11 08 i adresem e-mailowym: sekretariat@ecasanniki.pl.