Laurki i wianki na głowę

mst

publikacja 27.05.2015 18:28

Wzruszający był występ dzieci z Przedszkola nr 2 w Łowiczu dla rodziców z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.

Przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze dla swoich mam i tatusiów Przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze dla swoich mam i tatusiów
Magdalena Szymańska-Topolska

Wczoraj w przedszkolu "Pod Tęczą" dzieci ze wszystkich grup - Biedronek, Żabek, Pszczółek, Tygrysków, Motylków i Słoneczek - manifestowały miłość do swoich mam i tatusiów, śpiewając im piosenki oraz recytując wierszyki. W tekstach tych pełno było humoru i wdzięczności za opiekę, pomoc w codzi­­ennych czynnościach, jak też za czas wspólnych zabaw.

A było komu śpiewać, ponieważ rodzice licznie przybyli na tę uroczystość, tak że przy samym budynku przedszkola i jego najbliższej okolicy trudno było znaleźć miejsce parkingowe. Sala, w której występowały dzieci, nie pomieściła wszystkich gości.

Po występie rodzice otrzymali od dzieci laurki, a mamy dodatkowo wianki na głowę. Wszyscy posilili się słodkościami i udali na wspólną zabawę do sal.