Pomysły na lekcje

mk

publikacja 17.04.2018 23:30

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach zaprasza nauczycieli, w tym katechetów, na X Kiermasz Edukacyjny.

Pomysły na lekcje

Tegoroczny kiermasz odbędzie się w sobotę 21 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego w Skierniewicach przy ul. Pomologicznej 15. Towarzyszyć mu będzie hasło: "Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość" i swoją tematyką wpisuje się obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpocznie się patriotycznym programem artystycznym uczniów ZSZ nr 2.

W programie seminaria, konferencje, warsztaty metodyczne, wykład oraz - dla chętnych - zajęcia historyczne w terenie, a także diorama historyczna, która zaprezentowana będzie we współpracy ze Stowarzyszeniem Tradycji 26 Skierniewickiej Dywizji Piechoty.

Swoje stoiska wystawią: Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Biuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego oraz wydawnictwa pedagogiczne.

Jednym z prelegentów będzie ks. Kamil Goc, który poprowadzi konferencję "Nowe pomysły dydaktyczno-metodyczne na lekcji religii w szkole".

Rejestracja uczestników od 8.30 do 9.00.

Program X Kiermaszu Edukacyjnego