Uczestniczki zapraszają na VI DDK

Magdalena Gorożankin Magdalena Gorożankin

dodane 27.02.2019 18:59

Do VI Diecezjalnego Dnia Kobiet zostały już tylko 3 dni. Nasze uczestniczki nie mogą się doczekać wydarzenia i z radością zachęcają kolejne panie do udziału w spotkaniu.

Ewa Bogusz (z lewej) na spotkanie zachęca także przyjaciółki Ewa Bogusz (z lewej) na spotkanie zachęca także przyjaciółki
Magdalena Gorożankin / Foto Gość

Jestem Kobietą – Lubię to! – Uczennice Miłości" – pod tym hasłem już 2 marca w Skierniewicach odbędzie się 6. edycja naszego kobiecego spotkania. W programie czeka nas m.in. konferencja Joanny Bątkiewicz-Brożek, autorki książki „Jezu, Ty się tym zajmij” o losach o. Dolindo Ruotolo, a także prelekcja ks. Adama Pawlaszczyka, redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”.

Na spotkanie zapraszają uczestniczki poprzednich edycji. Urszula Pawlak jest z nami od początku wydarzenia. Do każdego spotkania sumiennie się przygotowuje i nieustannie wspiera organizatorów modlitwą i dobrym słowem.

Ewa Bogusz o Diecezjalnym Dniu Kobiet opowiada koleżankom, przyjaciółkom i aktywnie uczestniczy w duchowym przygotowaniu do wydarzenia na facebookowym profilu Dzieła Dzielnych Kobiet. Ewa jest autorką szydełkowego logotypu „Rośnij z Gościem”.

Zaproszenie Uczestniczek na VI DDK
Dzieło Dzielnych Kobiet