W bazylice katedralnej w sobotę 30 maja sakrament kapłaństwa przyjęli: Filip Psyk i Marcel Korzeniewski. W ważnym dla nich dniu towarzyszyli im rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, wspólnoty diecezjalne i z rodzinnych parafii oraz grono kapłanów diecezji łowickiej.