Magdalena Gorożankin
Ks. Filip Psyk i ks. Marcel Korzeniewski przyjęli święcenia kapłańskie z rąk bp Wojciecha Osiala. Uroczystość odbyła się 30 maja w katedrze łowickiej.
GOSC.PL DODANE 30.05.2026 AKTUALIZACJA 01.06.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.