Nowy numer 09/2020 Archiwum
 • Fasola
  02.12.2013 21:36
  Dziwna rzecz - przez cały tekst jest "Sławomir S.", a na końcu pada jego nazwisko. Brakuje w tym wszystkim konsekwencji (choć pewnej logiki można się w tym doszukać).
 • Barbara966
  03.12.2013 11:26
  Panowie Fasola i _jasiek : jesteście księżmi, prawda? Z artykułu wynika, że wykonujący zawód księdza Sławomir Sasin jest w więzieniu, więc lincz nie wchodzi w rachubę. Szkoda, że tak bardzo martwicie się o dyskomfort tego przebiegłego zboczeńca - to dość znamienne! Zauważcie jednak, że to właśnie kuria ujawniła dane osobowe tego pana - bo dlaczego nie miałyby być one jawne wobec obrzydliwości których ten człowiek się dopuścił?
  • _jasiek
   04.12.2013 22:40
   _jasiek
   Skąd tyle agresji? Gdzie ta "miłość" odmieniana przez wszystkie przypadki? A po zatem jestem świeckim, który uważa, że babskim biadoleniem Kościoła się nie naprawia, można co najwyżej krzywdę wyrządzić.
   doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy