• facebook
 • rss
 • Te mamy są super

  Monika Augustyniak

  dodane 12.01.2015 17:36

  Skierniewicki Klub Mamy świętował swoje pierwsze urodziny.

  Impreza odbyła się 11 stycznia w miejscowym OSiR, a przybyło na nią kilkuset rodziców ze swoimi pociechami.

  I nic w tym dziwnego, gdyż na gości czekała moc atrakcji i zabaw. Najmłodsi wyżywali się na "dmuchańcach", w kulkach i na trampolinie, brali udział w wielu konkursach, malowali, śpiewali, tańczyli, słowem - bawili się w najlepsze.

  Oczywiście nie zabrakło też urodzinowego tortu. Dodatkową atrakcją był balonowy deszcz, który spadł na przybyłych po godzinie 16.

  Na uroczystości po raz pierwszy przyznano tytuł "Super Mamy", który przypadł Magdalenie Bańburskiej i Adriannie Kucharskiej.

  - Wybrałyśmy mamy, które łączą swoje macierzyństwo i obowiązki w domu z innymi zajęciami - tłumaczy Irena Reszka, jedna z założycielem klubu. - Magda jest mamą pracującą, zaangażowaną w wolontariat i pomagającą nam w każdej możliwej sytuacji. Zaś Ada, od kiedy urodziła swoją pociechę, nie opuściła ani jednego spotkania klubowego. To dla nas przykład, że można połączyć wiele aktywności na raz - tłumaczy pani Irena.

  Kolejną niespodzianką podczas urodzinowego przyjęcia było rozstrzygnięcie konkursu na twarz marki „Hencz Toys”, produkującej zabawki gumowe i szyte. W nagrodę 10 dzieci weźmie udział w sesji zdjęciowej do katalogu firmy.

  Klub Mamy został założony przez Monikę Bursztynowicz, do której w krótkim czasie dołączyły Irena Reszka i Ewa Głowacka.

  Dziś klub zrzesza ogromną liczbę mam i ich pociech, na co dzień organizuje darmowe zajęcia z języków angielskiego, francuskiego i włoskiego, wyjścia na fitness, cotygodniowe spotkania o przeróżnej tematyce, na których często zjawiają się zaproszeni goście.

  Dodatkowo karta klubowa uprawnia do rabatów w wielu skierniewickich sklepach.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół