• facebook
 • rss
 • Jury miało kłopot

  mk

  dodane 17.01.2016 09:15

  Prezentujemy najlepsze zdjęcia naszego konkursu fotograficznego.

  Czytelników "Gościa Łowickiego" prosiliśmy o uchwycenie na zdjęciach atmosfery świątecznej i nadesłanie fotografii. Miło nam, że nasza prośba nie pozostała bez odzewu. Wszystkie nadesłane zdjęcia poddane zostały ocenie internautów. Głosowanie trwało do 10 stycznia.

  Najwięcej głosów zdobyła fotografia przedstawiająca Urszulę Pawlak w przebraniu choinki. - To zdjęcie jest pamiątką ze spotkania towarzyskiego z koleżankami z pracy. Wszystkie wtedy przebrałyśmy się w stroje nawiązujące do Bożego Narodzenia - mówi pani Urszula, mieszkanka Skierniewic, a zarazem katechetka. W tym stroju kolędowała również z grupą kolędników misyjnych, którą utworzyła ze swoich uczniów.

  S. Aurelia Leszczyńska SDP także uczy religii w szkole. Podzieliła się z nami zdjęciem z jasełek wystawionych pod jej kierunkiem przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie. Fotografia ze śpiącym małym Jezusem zajęła II miejsce w głosowaniu. Na tej fotografii tego nie widać, ale jasełka miały charakter patriotyczny.

  Z kolei fotografia skierniewiczanina Gerarda Kłosińskiego przedstawiającego jego najmłodszego syna z gitarą zajęło III miejsce. Mały Antoś w wigilijny wieczór też chciał uczestniczyć w rodzinnym kolędowaniu, które jest coroczną tradycją w domu państwa Kłosińskich. Tak się składa, że pan Gerard jest też nauczycielem religii. Tym samym wszystkie nagrody główne (książki, albumy, pendrive) dostaną katecheci.

  Ostateczna decyzja o przyznaniu nagród należała do redakcyjnego jury. Postanowiliśmy uszanować wyniki głosowania internautów. Tym bardziej, że sami mieliśmy kłopot w wyborem najlepszego zdjęcia. Powód był prosty. Wszystkie nadesłane fotografie bardzo się nam podobały. Dlatego każdy z uczestników konkursu otrzyma od nas kalendarze i gadżety GN.

  S. Aurelia i pani Anna z parafii w Łaniętach przysłały nam więcej zdjęć. Niestety w konkursie mogła wziąć udział tylko jedna nadesłana fotografia i tylko te wcześniej opublikowaliśmy. Zachęcamy więc do obejrzenia pozostałych zdjęć w poniższych galeriach.

  Scena z jasełek w wykonaniu uczniów z SP nr 6 w Kutnie   II miejsce
  Scena z jasełek w wykonaniu uczniów z SP nr 6 w Kutnie
  S. Aurelia Leszczyńska SDP
  Antoś Kłosiński też chciał grać kolędy na gitarze   III miejsce
  Antoś Kłosiński też chciał grać kolędy na gitarze
  Gerard Kłosiński

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół