• facebook
 • rss
 • Akcja - organizacja!

  Magdalena Gorożankin

  dodane 25.07.2017 14:20

  Do wyruszenia XXII ŁPPM pozostało już kilkanaście dni. To doskonały czas, by podjąć decyzję o wyruszeniu z jedną z 9 grup. Jeśli chcecie wiedzieć, jak przygotować się do pielgrzymki, co ze sobą zabrać oraz poznać wiele ważnych szczegółów, przyjdźcie na spotkanie grupy, w której chcecie pielgrzymować.

  Grupa błękitna (Sochaczew) wraz z przewodnikiem ks. Łukaszem Warzyńskim serdecznie zaprasza 30 lipca o godz. 18 na spotkanie, podczas którego organizatorzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Spotkanie odbędzie się w kościele św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

  Fioletowa grupa skierniewicka zaprasza na spotkanie 31 lipca po Mszy św. o 18.30 w parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach. Ks. Rafał Babicki, przewodnik "fioletów", czeka na każdego, kto chce wyruszyć razem z nim na pątniczy szlak.

  Ks. Paweł Olszewski, który w tym roku będzie przewodnikiem grupy brązowej (Rawa Mazowiecka), zaprasza wszystkich chcących pielgrzymować, jak sami mówią, w najsłodszej pielgrzymkowej grupie, na spotkanie 1 sierpnia o godz. 19 w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

  Łęczycka grupa biała zaprasza na spotkanie 1 sierpnia o 19.00 do kościoła św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy. W tym roku przewodnikiem grupy został ks. Radosław Czarniak. Wszyscy zainteresowani muszą tam być.

  Ks. Jacek Zieliński, przewodnik grupy zielonej (Łowicz), zaprasza na spotkanie 2 sierpnia o godz. 19 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. Muzyczni, medyczni, porządkowi i każdy, kto chce wędrować z zieloną - obecność obowiązkowa.

  W kościele św. Jadwigi w Kutnie 2 sierpnia o 19.00 nie może zabraknąć tych, którzy chcą pielgrzymować w grupie biało-żółtej, której przewodniczy ks. Józef Petrynowski i który z radością czeka na pątników.

  Ks. Rafał Woronowski, przewodnik grupy czerwonej (Żyrardów), chętnie pozna wszystkich pątników, którzy chcą iść razem z nim, na spotkaniu 3 sierpnia o godz. 19 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie. Ks. Rafał zachęca wszystkich niezdecydowanych, by porzucili wszelkie obawy i dołączyli do grupy. Mile widziani muzycy, medycy i porządkowi.

  Wybierz swój ulubiony kolor i przyjdź na spotkanie grupy.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół