Nowy numer 47/2020 Archiwum

Szyby w oknach aż drżały

Skierniewicki rynek w niedzielne popołudnie i wieczór był miejscem VI Turnieju DJ-ów o Puchar Prezydenta Miasta. Na scenie pojawiło się 17 uczestników, którzy zaprezentowali różne gatunki muzyczne, od house’u, przez drum’n’bass do popularnego ostatnio dupstepu.

Skierniewicki turniej DJ-ów z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Rywalizację młodych disc jockeyów oceniały osoby znane w branży muzycznej. Przewodniczącym jury był Bogdan Fabiański, którego można słuchać w Radiu dla Ciebie. Pozostali członkowie jury to Piotr Grylewicz z DJ Promotion oraz Mariusz Guzal z MG Master Mix. W turnieju wzięło udział 17 DJ-ów. Jeden z nich trafił do półfinału bezpośrednio, dzięki uzyskaniu największej liczby głosów w plebiscycie radiowym.

Zwycięzcą VI Turnieju DJ-ów został Patryk Wąsik „Active”, który - grając drum’n’bass z winylowych płyt - wprawił w zachwyt jurorów. Swoją nagrodę przyznała również publiczność. Otrzymał ją Krzysztof Wysocki „Nighthouse”.

Paweł Roguski "Paul Crash" uczestniczył w turnieju przed czterema laty. Teraz był pod wrażeniem organizacji turnieju. - Kiedyś była tu mała scena, teraz wygląda to naprawdę profesjonalnie. Ze swojego występu nie mogę być jednak zadowolony. Nie zaprezentowałem się tak, jak chciałem. Wystartowałem tu jednak dla własnej przyjemności, a nie dla nagrody - powiedział P. Roguski, który w swoim dorobku ma tytuł Mistrza Polski Dj-ów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama