Nowy numer 46/2018 Archiwum

Wandale na cmentarzu

We wtorek około godziny 12.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie przyjął zgłoszenie od zarządcy cmentarza o uszkodzonych i otwartych grobach.

W nocy z poniedziałku na wtorek nieznani sprawcy na kutnowskim cmentarzu parafialnym rozkopali blisko dziesięć grobów. Wandale, w trzech grobach, które udało im się otworzyć próbowali okraść ciała zmarłych. Sprawą zajmują się kutnowscy policjanci. Prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia sprawców. Hienom cmentarnym za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Aktem wandalizmu jaki miał miejsce na cmentarzu oburzeni są mieszkańcy Kutna. - Ten świat zwariował. Nie ma już dla ludzi żadnych świętości. Takie typy po ujęciu powinny być skazywane na 10 lat więzienia. Wtedy by się nauczyli szanować zmarłych - mówi zbulwersowana Marianna z Kutna.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy