Nowy numer 45/2018 Archiwum

Szlachetna inicjatywa MKS Kutno

Zarząd MKS Kutno przekazał OSP w Leszczyku 3 komplety strojów meczowych i 30 piłek dla nowo zorganizowanej sekcji piłkarskiej.

Miejski Klub Sportowy Kutno od kilkunastu lat realizuje praktykę nieodpłatnego przekazywania różnym środowiskom sprzętu sportowego m.in. strojów meczowych i piłek do koszykówki i piłki nożnej. Sprzęt co prawda nie spełnia już wymogów obowiązujących w sporcie wyczynowym, ale jeszcze nadaje się do użytku do celów rekreacyjnych. W marcu ponad 30 piłek do piłki nożnej przekazano Oratorium św. Jana Bosko Księży Salezjanów w Kutnie Woźniakowie. W kolejce czeka już Szkoła Katolicka Rzymsko-Katolickiej Parafii pw. św. Wawrzyńca w Kutnie. Przekazanie sprzętu sportowego przez MKS Kutno nastąpi we wrześniu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy