Nowy numer 24/2018 Archiwum

Miasto gwiazd

W Żyrardowie zainaugurowano IV Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk Miasto Gwiazd. W ramach festiwalu zrealizowano dwa programy promujące przedsiębiorczość wśród dzieci i młodzieży.

W sobotę i niedzielę zorganizowano konkursy o przedsiębiorczości czy konkursy rysunkowe oraz występ dziecięcego zespołu Fasolki. Dla dorosłych na scenie w żyrardowskiej hali przy ul. Nowy Świat 5 zaprezentowali się m.in Mariusz Lubomski, Krystyna Janda, która odebrała nagrodę Złotego artKciuka oraz Leszek Balcerowicz z wykładem "Kto finansuje sztukę". W ramach festiwalu można było uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi szeroko pojętej kultury. Pojawili się aktorzy, reżyserzy filmowi i krytycy sztuki.Zwiedzający halę mogli przyjrzeć się pracom studentów Akademii Sztuk Pięknych z całej Polski. Ta wystawa będzie czynna do 22 września i tego dnia zakończy się żyrardowska edycja festiwalu. Dla uczestników festiwalu na najbliższy piątek i sobotę przygotowano pokazy filmowe oraz spotkania z projektantami mody.

  Koncert zespołu Got To Band
Marcin Kowalik/GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma