Nowy Numer 29/2018 Archiwum

I ty możesz pogłaskać węża

Grupa zapaleńców zorganizowała wystawę terrarystyczną. Na poddaszu Łowickiego Ośrodka Kultury można było obejrzeć m.in. węże i pająki.

W Łowiczu miłośnicy trzymania w domu nietypowych i egzotycznych zwierząt zorganizowali 5 października wystawę terrarystyczną.

- Robimy to, żeby przełamać stereotypy i zarazić innych swoją pasją - mówi Adrian Zwierzchowski, jeden z hodowców.

Ośmioro ludzi związanych z łowickim portalem terrarystycznym udostępnio zwiedzającym swoje prywatne okazy.

 

 

  Wystawę obejrzało sporo zwiedzających
Marcin Kowalik/GN

Najwięcej było węży i ptaszników, ale nie zabrakło też legwana, gekonów i skorpionów. Wśród zwiedzających wystawę było dużo dzieci, które chętnie dotykały węża zbożowego. Ten gad jest nadzwyczaj łagodnym i przyjacielskim wężem, więc w sam raz nadaje się do hodowli w domowym terrarium.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma