Nowy numer 24/2018 Archiwum

Kolorowe dzieła

Do końca października w Małej Galerii w Mszczonowie można obejrzeć prace Grupy Plastycznej "Kolor", działającej od 2005 r.

W Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury prezentowane są prace stworzone przez członkinie Grupy Plastycznej  "Kolor", jaka działa przy MOK. Wystawę można oglądać do 31 października. Odwiedzający galerię mogą podziwiać obrazy powstałe podczas wyjazdów plenerowych do: Lipiec Reymontowskich, Woli Szydłowieckiej, Badowa-Mścisk, Nieborowa, Osuchowa, a także do Petrykoz, w których znajduje się dworek szlachecki, gdzie Wojciech Siemion utworzył muzeum sztuki ludowej.

Wernisaż Wystawy Plenerowej i Retrospektywnej Grupy "Kolor" odbył się w sobotę 6 października. Przybyłych na uroczyste otwarcie powitali kierownik MOK Marek Baumel oraz opiekunka grupy plastycznej Anna Lipińska-Broda. Następnie M. Baumel obdarował autorki prezentowanych prac różami, które poetycko nazwał naturalnymi dziełami sztuki. Po obejrzeniu wystawy zainteresowani mogli porozmawiać z artystkami o ich obrazach i warsztacie.

W Małej Galerii  MOK można oglądać prace autorstwa: Izabelli  Redlich, Anny Bednarek, Agnieszki Mentek, Niny Radkiewicz, Jadwigi Barbulant, Elżbiety Zabiełło, Katarzyny Bechcickiej  i Danuty Kwiecień.

Wernisaż w MOK w Mszczonowie   Wernisaż w MOK w Mszczonowie Rafał Wasilewski Obrazy można oglądać do końca października   Obrazy można oglądać do końca października Rafał Wasilewski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma