GN 28/2018 Archiwum

Z więzienia na Jasną Górę

W sobotę 13 października odbyła się XVI Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Więziennej na Jasną Górę. Kolejny raz uczestniczyli w niej przedstawiciele ZK w Łowiczu.

Po raz pierwszy w grupie pielgrzymów z Łowicza liczną, 45-osobową reprezentację stanowili emerytowani funkcjonariusze łowickiej jednostki wraz z rodzinami. Wszyscy uczestniczyli w Eucharystii w intencji funkcjonariuszy, pracowników cywilnych, emerytów, rencistów i ich rodzin. Mszę św. odprawił kapelan więziennictwa ks. dr Paweł Wojtas. Następnie uczestnicy pielgrzymki wzięli udział w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich oraz w spotkaniu w Kaplicy Św. Józefa. Opiekę nad grupą łowickich pielgrzymów sprawował kapelan ZK ks. Łukasz Antczak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma