Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pielgrzymka Faustinek

W sobotę 20 października, wierni z parafii św. Jakuba w Skierniewicach udali się z pielgrzymką do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

W corocznej autokarowej pielgrzymce do Krakowa- Łagiewnik uczestniczyło 47 osób. Podobnie jak w latach ubiegłych inicjatorami pielgrzymki była wspólnota Faustinum, działająca przy parafii św. Jakuba wraz z jej  opiekunem  księdzem ks. Wiesławem Kacprzykiem. Udający się do sanktuarium podczas drogi poza modlitwą i śpiewem wysłuchali konferencji ks. Wiesława o pacierzu, a także konferencji bp Józefa Zawitkowskiego z płyty „Wierzysz jeszcze w Boga”. Po dotarciu na miejsce o godz. 13.00 uczestniczyli w Eucharystii, a później w Koronce do Bożego Miłosierdzia. W programie znalazło się też krótkie zwiedzanie Krakowa. W drodze powrotnej pielgrzymi obejrzeli film o Janie Pawle I, a także uczestniczyli w Apelu Jasnogórskim na Jasnej Górze.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma