GN 32/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Christopher12
  16.11.2012 20:20
  Pamięć o Polsce i Polakach w kraju i za granicą....pokolenia rodaków walczyły o wolność naszej Ojczyzny, byśmy dziś żyli w wolnym kraju.Koncert, który odbył się w kościele św.Wawrzyńca w Sochaczewie,ubogaconą treścią oddawał klimat Święta Niepodległości. Przepięknie wykonane patriotyczne pieśni przeniosły słuchających w klimat tamtych dni,gdzie słowa "Bóg,Honor,Ojczyzna" znaczyły bardzo wiele. Postawa solistów światowej sławy - Bogusława Morka i Ryszarda Morka, zasługuje na wyróżnienie. Przed zaśpiewaniem każdej pieśni klękali przed tabernakulum. To rzeczywiście było wielkie świadectwo wiary, co powtórzę za panem redaktorem.
  Słowa pochwały dla autora tekstu-pana Marcina Kowalika, za doskonały przekaz informacji z tego artystycznego wydarzenia w dniu Święta Odzyskania Niepodległości.

  Krzysztof P.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma