Nowy numer 21/2018 Archiwum

Kutno liderem edukacji

W II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej miasto Kutno zostało uhonorowane certyfikatem „Samorządowy Lider Edukacji 2012”.

Gala finałowa odbyła się 14 listopada w Krakowie, w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tegorocznej edycji programu przyznano dodatkowo statuetki „Mecenas Wiedzy” prezydentom, burmistrzom wykazującym się szczególnym i osobistym zaangażowaniem na rzecz rozwoju w swoich gminach nowoczesnej edukacji i budowania fundamentów lokalnej gospodarki. W gronie sześciu nagrodzonych znalazł się prezydent Kutna Zbigniew Burzyński. W jego imieniu nagrodę odebrał wiceprezydent Zbigniew Wdowiak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma