Nowy numer 21/2018 Archiwum

Nocny wypadek w Żyrardowie

Kilka minut przed północą 19 listopada na ul. Mickiewicza w Żyrardowie doszło do wypadku drogowego. W robotników drogowych na DK-50 wjechał ciągnik siodłowy z naczepą.

25-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kutnowskiego, jechał w kierunku Mszczonowa. Pracownicy firmy budowlanej malowali pasy drogowe. Pomiędzy pasami jezdni zaparkowany był samochód robotników, który wyposażony był w duży, migający trójkąt ostrzegawczy. W otoczeniu tego samochodu robotnicy wykonywali swoje prace. Z nieustalonych dotychczas przyczyn kierowca tira nie zapanował nad pojazdem i najechał na zaparkowany pomiędzy pasami jezdni samochód firmy remontującej drogę. Wskutek zderzenia obrażenia ciała odniosło kilku robotników. Kierowca tira twierdzi, że zaczął hamować , ale nie zadziałały hamulce. O tym, czy samochód był sprawny, zadecyduje biegły z zakresu wypadków drogowych. Trzech rannych robotników, po udzieleniu im pierwszej pomocy, przewieziono do szpitali w Żyrardowie oraz Grodzisku Mazowieckim. U poszkodowanych stwierdzono obrażenia kręgosłupa, urazy nóg i rąk oraz obrażenia głowy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma