Nowy numer 28/2018 Archiwum

Święta przed Ratuszem

W Kutnie w piątek 14 grudnia do szopki przed Ratuszem wprowadziła się św. Rodzina i zwierzęta.

 

W samo południe dzieci z kutnowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych w asyście świętych Mikołajów rozpoczęły kilkugodzinne ubieranie zielonego drzewka, które stanęło przed Ratuszem.

Mimo minusowej temperatury, humory wszystkim dopisywały.  Mikołaje częstowali słodkościami i wręczali bożonarodzeniowe kartki, a Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta miasta, wręczył każdej placówce podziękowania za włączenie się do akcji ubierania drzewek bożonarodzeniowych.

W ustawionej przed UM szopce zamieszkały zwierzęta. Żywą szopkę, można oglądać do niedzieli włącznie w godzinach od 10.00 do 18.00.

  Choinki przed Ratuszem zostały ubrane przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych
Agnieszka Napiórkowska/GN
  Pomocą służyła także rzesza Mikołajów
Archiwum UM Kutno

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma