Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Darek Foks zaprasza na kebab

W galerii Młodzieżowego Centrum Kultury w Skierniewicach odbyło się spotkanie autorskie Darka Foksa.

Okazją do zaproszenia skierniewiczan na piątkowe spotkanie z uznanym poetą i prozaikiem było wydanie jego najnowszej książki "Kebab Meister". Para głównych bohaterów powieści „Kebab Meister” to postacie inspirowane w dużym stopniu losami Pawła Szandruka i jego żony, którzy przez wiele lat mieszkali w Skierniewicach, aż do chwili, kiedy wojna ich rozdzieliła. Książka ukazała się na rynku po kilku latach od powstania. Niebawem ukaże się również audiobook "Kebab Meister". Wydawca zrezygnował jednak z części tekstu. Dla uczestników spotkania autor przygotował niespodziankę, czytając to, co nie zostało opublikowane. Tomik poezji "Liceum" Darka Foksa jest jak gdyby uzupełnieniem prozy zawartej w książce.

Spotkanie Darka Foksa z czytelnikami w galerii MCK w Skierniewicach   Spotkanie Darka Foksa z czytelnikami w galerii MCK w Skierniewicach
Marcin Kowalik/GN
Darek Foks przeczytał zebranym fragmenty swojej prozy, które nie znalazły się w wydanej książce "Kebab Meister"   Darek Foks przeczytał zebranym fragmenty swojej prozy, które nie znalazły się w wydanej książce "Kebab Meister"
Marcin Kowalik/GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy