Nowy numer 24/2018 Archiwum

Mama i tata na scenie

Dzieci z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Pasjonistek św. Pawła od Krzyża im. s. Antonietty Farani w Domaniewicach obejrzały sztukę „Kopciuszek”.

Niezwykłość przedstawienia polegała na tym, że w role bajkowych postaci wcielili się ich rodzice. Pomysł zorganizowania przedstawienia wyszedł od sióstr pasjonistek opiekujących się przedszkolem. Siostry Barbara, Malwina i Katarzyna przez trzy tygodnie pełniły rolę opiekunek aktorów.

To one podobierały role rodzicom i czuwały nad przebiegiem prób. – Czasu na nauczenie tekstu było niewiele i były nawet takie momenty, że czułam, iż nie dam rady – mówiła po spektaklu Mariola Wojda, która wcieliła się w rolę macochy. Pani Mariola – tak jak inni rodzice – wypadła na scenie znakomicie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma