Nowy numer 33/2018 Archiwum

Tragedia na drodze

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło wieczorem 27 lutego w miejscowości Krze Duże w gm. Mszczonów na DK 8.

Po 18 dyżurny KPP w Żyrardowie przyjął zgłoszenie o potrąceniu przez pojazd pieszego. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zobaczyli osobowe Audi oraz leżącego na jezdni starszego mężczyznę. Już nie żył.

Mężczyzna najprawdopodobniej chciał przejść na drugą stronę ulicy w miejscu, w którym przechodzić nie wolno i wpadł wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Zginął na miejscu.

Policja apeluje do kierowców jak i pieszych o więcej wyobraźni na drodze.

 

 

OGŁOSZENIE

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie poszukuje świadków, którzy 8 stycznia 2013 r. między 16.25 a 16.30 widzieli mężczyznę z wyglądu w wieku 30-40 lat, wzrostu około 180-185 cm, szczupłej budowy ciała, ubranego w zimową kurtkę ortalionową, sięgającą do pasa, bez kaptura, w górnej części zakończoną stójką. Na głowie miał założoną czarną wełnianą czapkę i w szybkim tempie oddalił się w kierunku ul. 1 Maja.

Wszelkie informacje proszę przekazywać pod nr 46 858-21-25 lub numery alarmowe 997, 112. Policja zapewnia zachowanie anonimowości.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma