Nowy numer 47/2018 Archiwum

W trosce o dzieci

Skierniewiczanie oddali około 200 głosów pod wnioskiem o zwołanie referendum w celu przywrócenia starego systemu kształcenia.

„Ratuj maluchy i starsze dzieci też” to ogólnopolska akcja, której celem jest ostateczne odwołanie przez rząd reformy obniżenia wieku szkolnego, a także przywrócenie systemu szkolnego – 8 lat podstawówki i 4 lata liceum. Wolontariusze ze Skierniewic przystąpili do działania. W niedzielę 10 marca zbierali podpisy po każdej Mszy św. w kościele św. Stanisława w Skierniewicach. Kto nie zdążył się podpisać, będzie mógł to zrobić 17 marca po Mszach w kościele na Zadębiu.

  Skierniewiczanie oddali około 200 podpisów
Monika Augustyniak

  Kolejna zbiórka podpisów odbędzie się 17 marca po Mszach w kościele na Zadębiu
Monika Augustyniak

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy