Nowy numer 12/2019 Archiwum

Nielegalne rośliny

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich.

W związku z tą sprawą mundurowi zatrzymali młodego mieszkańca Żyrardowa. Grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło wieczorem w czwartek, 14 marca, po odkryciu w specjalnie zaadoptowanym pomieszczeniu 34 doniczek, w których rosły krzewy konopi. Rośliny były w średniej fazie wzrostu. Pomieszczenie to posiadało system nawadniający, były tam też specjalnie przygotowane urządzenia wentylacyjne oraz aparatura do pomiaru temperatury i wilgotności powietrza, jak również odczynniki służące do pielęgnacji roślin. Całość była oświetlana specjalistycznymi lampami. Tak duża dbałość o rośliny wskazuje na to, że była to uprawa na większą skalę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL