Nowy numer 47/2018 Archiwum

Uczcili patrona

W piątek 22 marca, w przeddzień 35. rocznicy śmierci hm. Aleksandra Kamińskiego, w Kutnie odbył się Turniej Wiedzy Harcerskiej.

Aleksander Kamiński jest patronem Hufca ZHP Kutno. W imprezie na terenie SP 1 wzięli udział reprezentanci 8 drużyn oraz instruktorzy i zaproszeni goście. Turniej przygotowała i prowadziła 98. Drużyna Starszoharcerska Kosynierzy im. T. Kościuszki. W trakcie prawie trzygodzinnych zmagań drużyny musiały wykazać się wiedzą o Aleksandrze Kamińskim, a także znajomością zagadnień harcerskich i sprawnością fizyczną. Nie zabrakło harcerskich piosenek i dobrej zabawy. Po bardzo emocjonującym finale zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju została 10. Grunwaldzka Drużyna Harcerska Perpedes.

  Zwycięzcą tegorocznego turnieju została 10. Grunwaldzka Drużyna Harcerska Perpedes
Andrzej Żurawicz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy