Nowy numer 7/2019 Archiwum

Nietypowa nagroda

Michalina Kosiorek, uczennica ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu, zdobyła I nagrodę w konkursie „Gdzie jest dzisiaj Bóg?” w kategorii wywiad.

Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w sobotę 13 kwietnia w Auditorium Maximum w Warszawie. Konkurs zorganizowany był przez Wydział Teologiczny UKSW z okazji dnia otwartego na uniwersytecie. Wraz z Michaliną do Warszawy pojechali Łukasz Galiński z kl. IV Technikum Agrobiznesu oraz katecheta Piotr Sumiński, którzy pomagali jej w tworzeniu pracy konkursowej. Tego dnia cała trójka uczestniczyła w otwartej dyskusji plenerowej: „Do czego dzisiaj służy teologia?”. Wśród zabierających głos znaleźli się: ks. prof. dr hab. Jacek Salij, ks. prof. dr hab. Kazimierz Misiaszek, dr hab. Grzegorz Łęcicki, dr Dominika Żukowska-Gardzińska, ks. dr Jarosław Sobkowiak – prodziekan ds. studiów stacjonarnych, dr Monika Przybysz, ks. dr Krzysztof Marcyński, ks. dr hab. Bartosz Adamczewski.

Nagrodę – 90-dniowy bilet ulgowy na okaziciela na komunikację miejską w Warszawie oraz dyplom – wręczał ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik, dziekan Wydziału Teologicznego UKSW. Nagroda jest nietypowa, ale Michalina jest z niej bardzo zadowolona, gdyż od października postanowiła studiować właśnie w stolicy, na tym uniwersytecie,

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL