Nowy numer 21/2018 Archiwum

Za życie i rodzinę

Skierniewice i Rawa Mazowiecka znalazły się wśród ponad 100 polskich miast, których ulicami przejdą Marsze dla Życia i Rodziny.

Ta ogólnopolska manifestacja obrońców życia odbywać się będzie w najbliższą niedzielę pod hasłem „Kierunek: Rodzina”. W Rawie Mazowieckiej marsz poprzedzi Msza św. o 11.30 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. O 12.30 sprzed pomnika Jana Pawła II marsz wyruszy w stronę dziedzińca Zamku Książąt Mazowieckich. Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny stanowią: Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych „Nasze Dzieci”, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego, Odnowa w Duchu Świętym, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Przymierze Rodzin, Domowy Kościół Ruchu Światło–Życie.

W niedzielę 26 maja także skierniewiczanie wyrażą swoją radość i dumę z życia rodzinnego, wychowywania dzieci, miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Druga edycja marszu rozpocznie się o 12.30 Mszą św. w kościele garnizonowym. Po Eucharystii nastąpi wymarsz w stronę rynku, gdzie wystąpi zespół Dzieci z Brodą, prowadzony przez Joszkę Brodę, znanego muzyka nurtu chrześcijańskiego. Organizatorami marszu są: Stowarzyszenie "Dar Życia", Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" Federacja Skautingu Europejskiego, Domowy Kościół Diecezji Łowickiej.

Patronat nad marszami w Rawie Mazowieckiej i Skierniewicach objął bp łowicki Andrzej F. Dziuba.

Zaproszenie na Marsz dla Życia i Rodziny w Skierniewicach
Paweł Kwaśniak
Zaproszenie na Marsz dla Życia i Rodziny w Rawie Mazowieckiej
Robert Fedorowicz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma