Nowy numer 33/2018 Archiwum

Charyzmatyczne spotkanie

Po raz trzeci do parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach przybyła świecka misjonarka i charyzmatyczka Maria Vadia.

We wtorek 28 maja odprawiona została Msza św. rozpoczynająca spotkanie z modlitwą o uzdrowienie. Wszystkie ławki w kościele były wypełnione. – Jestem pierwszy raz na takiej modlitwie. Słyszałam o niej od znajomych i jestem ciekawa, jak wygląda. Śpiewam w scholi, więc wszelkie nabożeństwa są mi bliskie – mówi Anna Truszkowska, która na Mszę z modlitwą o uzdrowienie przyszła bez konkretnej prośby.

Po Eucharystii przyszedł czas uwielbienia Boga śpiewem, tańcem i oklaskami przy dźwiękach gitar, bębnów i trąbki, w trakcie którego Bóg uzdrawiał wiernych przez posługę Marii Vadii, misjonarki i ewangelizatorki. Głoszonemu przez Marię słowu towarzyszyły radość i łzy zebranych, a także spoczynek w Duchu Świętym. Głównym przesłaniem spotkania była zachęta do uwielbienia Boga, który „jest w chwale swego ludu”.

  Po Eucharystii przyszedł czas uwielbienia Boga śpiewem i tańcem
Monika Augustyniak

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma