Nowy numer 24/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Najtrudniejszym doświadczeniem podczas choroby, poza – oczywiście – bólem, obawą o wyniki leczenia, jest poczucie samotności.

Na szczęście Mateusz Kaźmierczak, uczeń pijarskiego gimnazjum, który zachorował na białaczkę, tego doświadczenia nie musi znosić. Jego koledzy ze szkoły nie tylko ciągle się z nim kontaktują, ale także organizują dla niego pomoc. O akcji oddawania krwi dla Matiego na s. III. Specjalistką od pomagania jest także Anna Zarębska, która – mimo choroby własnych synów – zawsze chętnie otwiera swój dom innym. Czasem na jedno popołudnie, a gdy trzeba, to i na tydzień (ss. IV–V).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma